Kobiecy Krąg

Czas dla kobiet z kobietami. W kobiecej energii tworzyć będziemy piękne rzeczy, w natchnieniu płynącym prosto z serca, ze wsparciem prowadzącej, która jest artystką interdyscyplinarną i zna wiele technik twórczych, z których na pewno znajdziesz coś, co ukoi i sprawi radość. Raz będzie to plama akwareli, rozpływająca się po arkuszu pięknego papieru.., innym razem może być to rysunek intuicyjny, a jeśli najdzie ochota palce w glinie zanurzyć to i taka będzie możliwość. Czas przy wysokowibracyjnej muzyce, kubku gorącej herbaty i rozmowie bądź jej braku, jak taka będzie potrzeba.
Na wspólny czas możesz przynieść ulubioną herbatę, napar ziołowy, a może ulubione przekąski. To będzie czas dla Ciebie, w którym będziesz miała okazję pobyć ze sobą, z innymi kobietami, a wszystko w artystycznym natchnieniu.

Czas trwania zajęć: 90 minut
Grupy:  dorosłe kobiety
Liczba osób na zajęciach: 10
Miejsce: sala niebieska
Cena pojedynczych zajęć: 55 zł
Cena karnetu miesięcznego: 200 zł
Prowadzący: Sylwia Margraf

O prowadzącym

Sylwia Margraf to artystka interdyscyplinarna, pozytywna i inspirująca marzycielka. Pasjonatka tworzenia pięknych przedmiotów siłą własnych rąk. Tworzy niepowtarzalne przedmioty na indywidualne zamówienia Klientów, chętnie dzieli się umiejętnościami i twórczym doświadczeniem. Zachwyca się światem przyrody i w swojej twórczości chętnie sięga po inspiracje z natury. Z wykształcenia plastyk, grafik komputerowy i …archeolog:)

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

lipiec 04 2022

Czas

18:00 - 19:30

Koszt

55,00 zł

Lokalizacja

Sala niebieska
Kategoria

Organizator

Ognisko Artystyczne im. Alberta Chmielowskiego
Telefon
515 403 191
Email
ognisko@chmielowski.edu.pl
Strona WWW
http://www.chmielowski.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *