Historia sztuki

Dla kogo: licealiści, studenci, siódma, ósma klasa szkoły podstawowej, nauczyciele
Miejsce: sala czerwona
Cena karnetu miesięcznego: 100 zł (pierwszy i trzeci wtorek miesiąca)
Prowadzący: Bartosz Bialik

O prowadzącym: Pedagog interdyscyplinarny. W polu jego zainteresowań mieszczą się:  filozofia, historia i teoria muzyki, historia malarstwa, badania nad Śląskiem jako wieloaspektowym fenomenem, historia Europy, kulturoznawstwo, religioznawstwo oraz literatura piękna. Samodzielny twórca (muzyka, słowo, obraz). Instruktor ZHP, założyciel nowych drużyn, wychowawca, miłośnik metody skautowej, teolog z zamiłowaniem do narracyjnych form i metod pracy. Muzyk (kompozytor, songwriter, instrumentalista, wokalista) współzałożyciel i lider folk-rockowego zespołu 032. Poza tym miłośnik ornitologii, kartografii, alfabetów i języków świata. Dawniej m.in. współtwórca kabaretu Drzewo a gada i Stowarzyszenia Absurdalny Kabaret.

listopad 02 2021

Sala czerwona