Filcowanie i inne rękodzieło

Filcowanie to jedna z technik rękodzielniczych. Rzemiosło uczy szczególnie wytrwałości, aktualny stan pracy daje nam bowiem informację, co już zrobiliśmy a co zostało jeszcze do wykonania. A jeśli mamy już wreszcie w ręku zadowalający lub nawet dobry rezultat, wzmacnia się nasza ufność we własne siły i poczucie własnej wartości. Możliwości zabaw z filcem jest naprawdę wiele. Na tym warsztacie będziemy filcować na mokro. ta technika daje o wiele więcej możliwości niż filcowanie na sucho, wymaga cierpliwości, ale daje dużo przyjemności. Można tą techniką pracować i bawić się również z małymi dziećmi, bo pracujemy bez narzędzi,tylko rękami. W czasie warsztatu nauczymy się robić proste, podstawowe formy, a zakończymy pięknym kwiatem, który może też być naszyjnikiem. Może się więc stać pięknym prezentem:)

Dla kogo: nauczyciele, rodzice, babcie, dziadkowie, studenci, animatorzy, arteterapeuci bez doświadczenia w pracy tą techniką, dzieci od 7 lat
Czas trwania zajęć: 90 minut
Liczba osób na zajęciach: 10-12
Miejsce: sala żółta
Cena pojedynczych zajęć: 55 zł
Cena karnetu miesięcznego: 200 zł
Prowadząca: Marzena Czempiel-Białas

O prowadzącej

Marzena Czempiel-Białas to artystyczna dusza. Jest wszechstronnie uzdolniona manualnie, szydełkuje, robi na drutach, filcuje, maluje, składa piękne rzeczy z origami, farbuje tkaniny. Jest logopedą i od lat w swojej pracy inspiruje się pedagogiką alternatywną, a w szczególności pedagogiką waldorfską.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

lipiec 05 2022

Czas

17:00 - 18:30

Lokalizacja

Sala żółta

Lokalizacja 2

Ognisko Artystyczne im. Alberta Chmielowskiego
Sienkiewicza 1

Organizator

Ognisko Artystyczne im. Alberta Chmielowskiego
Telefon
515 403 191
Email
ognisko@chmielowski.edu.pl
Strona WWW
http://www.chmielowski.edu.pl