Ceramika

Miejsce: sala niebieska
Cena karnetu miesięcznego: 200 zł / 350 zł (2 zajęcia tygodniowo)
Prowadząca: Marta Baron-Drozdek

O prowadzącej

Marta Baron-Drozdek, absolwentka kierunku Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz absolwentka Przygotowania Pedagogicznego w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach i Tyflopedagogiki w Instytucie Doskonalenia Zawodowego WIEDZA w Katowicach. Członek Stowarzyszenia Mama, tata i ja. Na co dzień nauczycielka, tyflopedagog, instruktorka ceramiki oraz artysta zajmujący się rękodziełem artystycznym(ceramiką i biżuterią), malarstwem, rysunkiem, ilustracją oraz rzeźbą. Do tej pory zostały zilustrowane cztery książeczki: trzy dla dzieci (Dziecięcy Orszak Baranka, Pomocnicy Królika Konduktora i Przyjęcie w Poduszkowym Domku) oraz książeczki z wierszami (Wiązana mowa o trzech osobach). Od wielu lat uczestnik i wystawca na Święcie Ceramiki w Bolesławcu.

Maj 28 2022

Sala niebieska