Akwarele

Poprowadzę cię po świecie magicznej techniki jaką jest malarstwo akwarelowe. Na zajęciach poznasz różne techniki pracy z akwarelą. Spróbujesz nadać kierunek plamie koloru, tak by płynęła tam gdzie chcesz i tak, jak chcesz. Pracę warsztatową zaczniemy od prostych technik pracy z farbami akwarelowymi. A gdy opanujemy podstawy będziemy szkolić warsztat ucząc się tworzyć przeźroczystości, plany, wybieranie koloru, bądź dokładania go warstwami. W okresie świątecznym będziemy tworzyć kartki, które później każdy z uczestników będzie mógł podarować bliskim.

Grupy: dzieci 7-12 lat, dzieci 13-18 lat, dorośli
Miejsce: sala niebieska (wtorki) i żółta (czwartki)
Cena karnetu miesięcznego: 200 zł / 350 zł (2 zajęcia tygodniowo)
Prowadzący: Sylwia Margraf